Ekokomunity (44)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Komunitní farma Blahoňov – 25 km od Brna hledá nové členy

Kdo jsme: Sdružení lidí, kteří se snaží o vytvoření rozmanité a úrodné komunitní farmy na pozemku vzdáleném 25km severně od Brna. Lidí, kt…

Zahájil(a) Blanka Vitouchová

0 3. 13, 2014

Život na statku

Neoslovuje mě stavění ze slámy, jurty, rodové osady, ezoterika atd ... Ale zkouším najít někoho, kdo si nechce jen hrát na permakulturní za…

Zahájil(a) Tomáš Zeman

0 1. 2, 2014

Ekovesnice Křižany

Na 7 ha plochy v podještědské obci Křižany vznikne zástavba 32 tradičních i moderních domů z přírodních materiálů v nízkoenergetickém a pas…

Zahájil(a) Klára

40 7. 28, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Hledáme spolubydlící nebo podnájemníky do našeho domu

Máme volnej jeden obytnej a jeden potenciálně obytnej pokoj v domě se zahradou o 1350 metrech čtverečních, se kterou máme veliký plány do b…

Zahájil(a) Ronja Korousová

15 6. 17, 2013
Odpověď od Ronja Korousová

Komunitní zahrada Praha 4

Ahoj. Tak se mi pravděpodobně podaří získat 5 letý pronájem na 800m2 zahrady na praze 4. Sousedící přímo s toulcovým dvorem. Momentálně je…

Zahájil(a) Ruda

1 6. 2, 2013
Odpověď od Martin Horňák

Jaký model při omezených financích.

Zdravím, řešíme s ženou, jak se dostat pryč z paneláku. Financovat to můžeme pouze prodejem právě bytu v paneláku, takže reálně máme na ná…

Zahájil(a) David Michal

15 5. 10, 2013
Odpověď od David Michal

Mini osada Hačky

Ahoj,  lidem dobré vůle, nabízíme možnost si vyzkoušet zahradničení, osidlování, pěstovaní, permakultuření, survivalování, pobyt v přírodě,…

Zahájil(a) Filip Stan

6 4. 3, 2013
Odpověď od Filip Stan

Sociální design v permakultuře

Nedávno jsem se setkala s tím, že si lidé nedokáží pod "sociálním PK designem" nic představit. Přitom na evropské konvergenci se sociálního…

Zahájil(a) Eva Hauserová

105 3. 29, 2013
Odpověď od Maddog

zahrada na střeše

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda byste mi někdo neporadil, jak to je se stavebním povolením, když bych na střeše garáže pěstovala např.…

Zahájil(a) Gábina Flash

6 3. 11, 2013
Odpověď od Simona Karolik

Komunitní dům

ahoj,prodávám dům,fara ve vsi Loukovec český Ráj,rozešli jsme se s přítelkyní,vrátil jsem se na moravu,měl to být komunitní dům,zemědělství…

Zahájil(a) josef čermák

28 2. 9, 2013
Odpověď od josef čermák

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby