Nezařazeno (523)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Have land: Permie-Farmers welcomed!

Contact me if you are seriously interested -and skilled- in doing this on our certified organic farm by Bouzov near Olomouchttps://youtu.be…

Zahájil(a) Pozuruj a jednej - PermaMax

3 4.9.
Odpověď od Marie Anke

Nabízím svůj koráb ke spolu sdílení společně naladěným, nezávislým, příjemným lidem. Cena za pokoj i s poplatky je 4500-5000kč. Mám volné ještě 2 pokoje. Spolu sdílení a tvorba zahrady. Kuchyň a koupe

Zahájil(a) Marie Anke

0 25.8.

síť (nejen) proti špačkům?

není povolanějšího místa než zde rádi bychom letos měli něco z naší třešně, která každým rokem bohatě plodí, jsou to ovšem první třešně šir…

Zahájil(a) Martin Horňák

6 25.7.
Odpověď od Martin Horňák

Nabízím pozemek k pronájmu 1,5ha Svitavsko

Zdravím všechny příznivce lepšího hospodaření. Máme k dispozici u lesa ornou půdu 1,5 ha + pastviny 1,1ha. Kdo by měl zájem si někde postav…

Zahájil(a) Standa Markéta Šimonek

0 26.6.

Koupím pozemek

Koupím pozemek (pole a pod.) nejméně 1 ha v Jihočeském kraji.  108A@seznam.cz    Děkuji

Zahájil(a) Josef Maňák

2 24.4.
Odpověď od Josef Maňák

Sháním Prinsepii čínskou Muchovník oválny

Prosím, dokážete mi někdo poslat odkaz, kde bych sehnal sazenice Prinsepie čínské a Muchovníku oválného ?

Zahájil(a) Antonín Ulík

0 19.4.

Sázení stromů do permakulturní zahrady v Podkrkonoší 9.4.2017

Zahájil(a) Petra K

0 30.3.

Hledám partnera pro budvání rodového statku

Zdravím všechny, po pravdě nevím, kde začít. Ráda bych se seznámila s permakulturním nadšencem, který by měl zájem vybudvat rodový statek.…

Zahájil(a) Marion

0 27.3.

Náklady na slamený dom

Zdravím, rada by som Vás poprosila o radu. Rozhodli sme sa stavať rodinný dom so slamy. čo možno najjednoduchšie a najlacnejšie, kedže máme…

Zahájil(a) Ivka Štefancikova

9 27.3.
Odpověď od Zuzana Klimentova

Dřevěné hry a hračky

Ahoj, mužete mi poradit výrobce (nekomerční) dřevěných her a hraček? To co mají v obchodech mi nevyhovuje.Našel jsem coolwood.cz. Mát někdo…

Zahájil(a) Lukas Hytych

3 16.3.
Odpověď od Hana Koledová

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby