Nezařazeno (523)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Letní bydlení na samotě v Nízkých Tatrách

Zdravím, stěhujeme se zpět z Nízkých Tater do ČR a máme teď volnou romantickou chalupu, kde jsme si celý rok pěstovali a chodili na houby.…

Zahájil(a) Milan Š.

0 16.3.

Sháním malou zahradu/pole

Ahoj, zajímám se asi 2 roky o permakulturu. Jsem sociální pracovník a mám nápad na skvělou inovativní službu. Byla by spojená s pěstováním…

Zahájil(a) Tomáš Hudec

2 23.2.
Odpověď od Tomáš Hudec

odborník na staré chalupy-statik-ale alternativní

Opravujeme starý barák 1933. Ve sklepě stará pec, jeden 50x50(uvnitř 20x20) komín, přízemí + půda, kde chceme obytnou místnost (již tam byl…

Zahájil(a) Milada Šrámková

0 13.2.

Podvozek maringotky pro výstavbu

Ahoj, prodám renovovaný podvozek maringotky, připravený pro nástavbu, rám 8x2,3m,včetně kotvících trámů. Podvozek lze převézt na valníku pr…

Zahájil(a) Petr Urban

2 6.2.
Odpověď od Petr Urban

SEMENA 2017 ponuka

Zdravím, priatelia, aj keď ešte za oknom mrzne, nebude to dlho trvať a máme tu jar, preto si dovolím ponúknuť rôzne semená z domácej produk…

Zahájil(a) Jarka Kollárová

0 3.2.

Dřevka 6x8

Stavebnice k přestěhování-zimní dřevo.... www.drevky.cz ,tel.732 16 15 32 Petr

Zahájil(a) Petr Šobáň

0 27.1.

Dřevěnice

Prodám stavebnice dřevěnic 4x6m za 250 000 kč,6x8m za 450 000 kč,6x12m za 650 000 kč.-zimní dřevo... www.drevky.cz ,tel. 732 16 15 32 Petr

Zahájil(a) Petr Šobáň

0 27.1.

Hledáme. Dům pro vytvoření rodinného hospodářství.

Hezký den,jsme rodina z východních Čech a hledáme dům pro život. Jak by měl vypadat? Měl by být obyvatelný. Voda na pozemku je nutností. El…

Zahájil(a) Alžběta Matušková

0 20.1.

Permakulturní ekonomika založená na použití Bitcoin

Mám takový dojem, že už dozrál čas na vytvoření nového ekonomického systému, který by sloužil potřebám permakulturníků. Na permakulturních…

Zahájil(a) QNX

106 19.1.
Odpověď od QNX

Kompostovaní moči

zdravim,. narazil jsem na to ze se v ramci dobreho navratu zivin do pudu ma kompostovat moc. mate s tim nekdo skusenosti, jek to vypada v p…

Zahájil(a) drudriger

32 7.1.
Odpověď od Jiří Danihel

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby