Nezařazeno (541)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Ovce a zlatobýl kanadský

Ahoj, mohu se Vás zeptat zda ovce ci jiná zvířata na pastvinu mají rádi invazivní nepůvodní zlatobýl (solidago canadensis) viz.obr.: http…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

3 10. 26, 2011
Odpověď od Miloš Möhwald

Líh v okolí Litoměřicka?

Ještě dotaz :-) kde se dá koupit 98% líh?

Zahájil(a) Lucie

0 10. 19, 2011
Odpověď od Vladimír Šabata

Biomasa

Všechny zdravím, měl by někdo zájem zůrodnit si pozemek větším množstvím biomasy? Okolí Městce Králové, Poděbrad, nejlépe v blízkosti Žehun…

Zahájil(a) Jan Frundl

1 10. 19, 2011
Odpověď od Tomáš

Josine a Gilbert Cardonovi a jejich jedlá džungle

V Klíčové dírce 2010/4 jsem narazila na zmínku o "hotové" pětatřicetileté zahraniční zahradě - a světe div se, na netu jsou o ní podrobnějš…

Zahájil(a) Petra Stejskalová

29 10. 16, 2011
Odpověď od Petra Stejskalová

Soutěž podnikatelských záměrů.

v těchto dnech jsem dostal vyrozumění z www.ipodnikatel.cz , že se můj business plan rurálního ekohotelu s hipoturistickým, outdoorovým cen…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

0 10. 15, 2011

Prodám Wacom intuos2 A4. Prosím o pomoc.

Pro grafiku a výkresy. Tady byla prosba o odkoupení tabletu Wacom, periferie k PC. Tato nabídka už neplatí. Děkuji všem zúčastněným za pomo…

Zahájil(a) Martin Gross

5 10. 3, 2011
Odpověď od Martin Gross

John Seymour

četl někdo knihy od johna seymoura...??? co já vím, existujou v anglickém orginále a pak ve španělském překladě...česky asi nebudou...to by…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

10 9. 30, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Hledame pomoc pri stehovani do PK projektu

Zdravime,   Hledame pomoc pri stehovani z Belgie do PK vedenym pozemku v CR. Jsme pripraveni na stehovani ale chybi nam nejaka dodavka kole…

Zahájil(a) Veronika a Marek

1 9. 22, 2011
Odpověď od Veronika a Marek

Drazí, nabízím autorské nástěnné malby a obrazy, konání šamanského intuitivního bubnování a drum circlů pro děti

i dopsělé....více na fcb či www.fler.cz/yanitta-design Zájemci piště na yanife@seznam.cz

Zahájil(a) Yanitka

2 8. 14, 2011
Odpověď od eMČa

Nabízím běžce

Nabízím indické běžce odchované a vysezené kachnou (taky běžcem). Zbyly mi ještě 3, podle peří  zobáku by to měl být kačer, kačenka a třetí…

Zahájil(a) Radka Hamplová

0 8. 13, 2011

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby