Nezařazeno (537)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Soutěž podnikatelských záměrů.

v těchto dnech jsem dostal vyrozumění z www.ipodnikatel.cz , že se můj business plan rurálního ekohotelu s hipoturistickým, outdoorovým cen…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

0 10. 15, 2011

Prodám Wacom intuos2 A4. Prosím o pomoc.

Pro grafiku a výkresy. Tady byla prosba o odkoupení tabletu Wacom, periferie k PC. Tato nabídka už neplatí. Děkuji všem zúčastněným za pomo…

Zahájil(a) Martin Gross

5 10. 3, 2011
Odpověď od Martin Gross

John Seymour

četl někdo knihy od johna seymoura...??? co já vím, existujou v anglickém orginále a pak ve španělském překladě...česky asi nebudou...to by…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

10 9. 30, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Hledame pomoc pri stehovani do PK projektu

Zdravime,   Hledame pomoc pri stehovani z Belgie do PK vedenym pozemku v CR. Jsme pripraveni na stehovani ale chybi nam nejaka dodavka kole…

Zahájil(a) Veronika a Marek

1 9. 22, 2011
Odpověď od Veronika a Marek

Drazí, nabízím autorské nástěnné malby a obrazy, konání šamanského intuitivního bubnování a drum circlů pro děti

i dopsělé....více na fcb či www.fler.cz/yanitta-design Zájemci piště na yanife@seznam.cz

Zahájil(a) Yanitka

2 8. 14, 2011
Odpověď od eMČa

Nabízím běžce

Nabízím indické běžce odchované a vysezené kachnou (taky běžcem). Zbyly mi ještě 3, podle peří  zobáku by to měl být kačer, kačenka a třetí…

Zahájil(a) Radka Hamplová

0 8. 13, 2011

Stavba ze slámy - poptávka

Chci postavit slaměnou vestavbu ve stodole, takový dům v domě ve středních čechách. Mám nákresy jak by měl vypadat a hledám někoho, kdo by…

Zahájil(a) Jitka

10 8. 8, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

Přírodní medicína

Chcete svoje zdraví chránit co nejvíce pokud možno bez chemických přísad? My Vám to nabízíme. Naše česká firma, která nabízí přírodní byl…

Zahájil(a) Silvie Krpcová

2 8. 8, 2011
Odpověď od Silvie Krpcová

Tak to je ONO :-) ta komunita co HLEDÁM :-)))

Bratrstvo Esejských Bratrstvo Esejských u Mrtvého moře Esejští žili na pobřeží jezer a řek, daleko od měst a vesnic a ve svém společenství…

Zahájil(a) Lucie

7 7. 21, 2011
Odpověď od Lucie

Jak na krytonosce?

Poraďte mi prosím, jak se ekologicky vypořádat s broučkem zvaným krytonosec! Nevím přesně zda-li se jedná o krytonosce makového, řepkového…

Zahájil(a) VODA

0 7. 20, 2011

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby