Nezařazeno (542)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Nabízím běžce

Nabízím indické běžce odchované a vysezené kachnou (taky běžcem). Zbyly mi ještě 3, podle peří  zobáku by to měl být kačer, kačenka a třetí…

Zahájil(a) Radka Hamplová

0 8. 13, 2011

Stavba ze slámy - poptávka

Chci postavit slaměnou vestavbu ve stodole, takový dům v domě ve středních čechách. Mám nákresy jak by měl vypadat a hledám někoho, kdo by…

Zahájil(a) Jitka

10 8. 8, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

Přírodní medicína

Chcete svoje zdraví chránit co nejvíce pokud možno bez chemických přísad? My Vám to nabízíme. Naše česká firma, která nabízí přírodní byl…

Zahájil(a) Silvie Krpcová

2 8. 8, 2011
Odpověď od Silvie Krpcová

Tak to je ONO :-) ta komunita co HLEDÁM :-)))

Bratrstvo Esejských Bratrstvo Esejských u Mrtvého moře Esejští žili na pobřeží jezer a řek, daleko od měst a vesnic a ve svém společenství…

Zahájil(a) Lucie

7 7. 21, 2011
Odpověď od Lucie

Jak na krytonosce?

Poraďte mi prosím, jak se ekologicky vypořádat s broučkem zvaným krytonosec! Nevím přesně zda-li se jedná o krytonosce makového, řepkového…

Zahájil(a) VODA

0 7. 20, 2011

Chemizace půdy

Máme zahradu a pěstujeme všelijakou zeleninu a kytky, jsem na to zvyklý od mala a těší mě to. Poslední dobou mám ale hodně silný pocit, že…

Zahájil(a) Patrik Navara

8 7. 13, 2011
Odpověď od Patrik Navara

Kozy nebo ovce místo sekačky?

Nebaví mě a už nechci sekat trávu na své zahradě a napadlo mě pořídit si vždycky na sezónu "sekačku" živou. Máte s tím někdo zkušenosti? Tř…

Zahájil(a) Mira Vymazal

15 7. 13, 2011
Odpověď od Mira Vymazal

Další příležitost pro rodinu s malými dětmi ve španělsku.

dnes jsem obdržel další nabídku zaměstnání s bydlením ve Španělsku pro rodinu šikovného zedníka s rodinou, která má malé děti...je preferov…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

0 7. 8, 2011

Nabízím za odvoz

Ahoj, máme pozemek ve Srubech (u Vysokého Mýta a Chocně) a původní majitel na něj nechal navézt několik tatrovek hlíny, kterou však nevyuži…

Zahájil(a) Lenka Richtrová

4 6. 29, 2011
Odpověď od QNX

Podlahy a spoje z hlíny, nezastřešeno, velká zátěž?

Prosimvás, dají se úspěšně dělat hliněné podlahy i v místech jako například venkovní garáž pro auto, kde bude jen střecha na kůlech, ale bo…

Zahájil(a) Neon Proto

9 6. 26, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby