PemaWeb - Dotazy a postřehy (33)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Skvrna od krve

Dobrý den, nevíte někdo jak se dá odstranit nebo aspoň zesvětlit zaschlá skvrna od krve? Děkuju :))

Zahájil(a) Kristýna Haplová

4 5. 22, 2013
Odpověď od Bebe

Lepící páska

Dobrý den, mám takový dotaz. Když přilepíte na skříň něco lepící páskou a za nějakou dobu to pak sundáte, tak tam po té lepící pásce zůstan…

Zahájil(a) Kristýna Haplová

4 5. 13, 2013
Odpověď od Teoretik

Zaplevelený pozemek

Dobrý den, ráda bych na tomto místě poprosila o radu. Rádi bychom založili zeleninovou zahradu (záhony) ve stylu permakultury, ale máme zás…

Zahájil(a) Anna Adamcová

9 5. 11, 2013
Odpověď od Martin Gross

Rodový strom

Hledáme inspiraci pro ten správný "rodový strom". Typičtí zástupci rodových stromů (lípa, dub...) nepřichází v úvahu. Limituje nás požadave…

Zahájil(a) yarga

22 4. 5, 2013
Odpověď od ATropa

radikální permakultura.

setkal jsem se s pojmem - radikální permakultura...co si pod títo názvem představit...??? zavání mi to nějakým striktním fanatismem...

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

19 2. 19, 2013
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Dotaz na link mapy hospodařících subjektů na zamědělské půdě....

prosím Vás nevíte někdo web adresu na mapu kde se dá najít jaká organizace hospodaří na určité zemědělské půdě,už jsem se na to jednou kouk…

Zahájil(a) FSP

14 8. 20, 2012
Odpověď od FSP

Výroba přírodního lepidla z vápna a tvarohu.

v tv jsem zachytil informaci, že někde renovovali nějakou dřevěnou konstrukci z lepených dřevěných HERTZEROVÝCH NOSNÍKŮ z r. 1917 tuším...a…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

8 8. 9, 2012
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Sláma a piliny

Máte někdo tip, kde v okolí Přelouče, nebo poblíž dálnice na Hradec zakoupit slámu a piliny?  Díky.

Zahájil(a) Petra Volfová

1 5. 28, 2012
Odpověď od tomáš hanák

Pochozí rostliny do spár

Na pidizahrádce mám pidiskalku, kolem které vede pidichodníček z volně ložených omšelých kamenů. Spáry mám asi 5 centimetrů, velmi nepravid…

Zahájil(a) Patrik Stach

12 4. 4, 2012
Odpověď od Petra Stejskalová

Louka na sad, Les na louku

Potřeboval bych prosím vědět jak a jestli je možné převést pozemek vedený jako trvalý travní porost na sad a les vedený v katastru jako hos…

Zahájil(a) Andrey Solomin

1 2. 15, 2012
Odpověď od Vítek Preisler

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby