Skupiny - Mám Vlastní Semínka, Sazenice (62)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Nabídka osiv k výměně

Zdravím,  nabízím semena k výměně:  pšenice dvouzrnka - Triticum dicoccum Ledenec nachový Tetragonolobus purpureus lusková netradiční zelen…

Zahájil(a) Jan Novotný

0 8. 27, 2015

Nabízím starou odrůdu švestky množící se semeny

Nabízím vzrostlé stromky staré odrůdy švestky, která krásně každý rok plodí. Možnoá rezistentní vůči Šárce, sousedka má jiné stromky,trpí n…

Zahájil(a) Goldie Mihotavá

5 7. 19, 2015
Odpověď od Vlasatej

Divoké Rajče

Prosím, mohli  byste mi poradit kde sehnat semena divokých rajčat pro tuto sezónu? V Gengelu je sice nabízejí, ale posílají až v březnu a t…

Zahájil(a) Ingrid Tacinová

115 6. 17, 2015
Odpověď od Dana

Topinambury, divoké brambory

Nemohl by prosim nekdo z blizka (polabi) postradat par topinamburu? Jinak nejsem moc priznivec brambor ale existuje neco jako brambora ale…

Zahájil(a) Ivan Žučenko

237 5. 5, 2015
Odpověď od Hanka Kunzfeldová

Semínka Lebedy

Sháním semínka Lebedy zahradní červené. Jsem z OV, přijedu osobně nebo prosím o zaslání poštou. Děkuji za reakci. Dana

Zahájil(a) Dana

6 4. 21, 2015
Odpověď od Dana

Výměna semen 2015

Nabízím následující semena: Jedlá chryzantéma Heřmánek pravý Šalvěj lékařská Perilla červená Růžičková kapusta Orlíček obecný Dýně Hokkaid…

Zahájil(a) Milan Š.

2 2. 18, 2015
Odpověď od Milan Š.

Semínka původní zeleniny

nabizim k vymene nebo prodeji tyto seminka puvodnich druhu zeleniny rajcata - Brandywine Pink, Green moldovan, Green Zebra, Black Plum, Bl…

Zahájil(a) snake 1111

4 2. 12, 2015
Odpověď od snake 1111

Nabídka výměna rostlin 2013

Nabízím přebytky osiva a rostlin k výměně. Poptávku uvádím níže v textu. K výměně můžete nabídnout i cokoli dalšího. Třeba se dohodneme :)…

Zahájil(a) Marek Parek

27 2. 5, 2015
Odpověď od Elsa Šebková

Nabídka semínek a vegetativních částí v bio kvalitě

Zdravíme :) Kdož byste měl zájem, tady je seznam našich semínek a oddenků. Pěstováno a sklizeno ručně a bez chemie. Na požádání pošlu i s p…

Zahájil(a) Elsa Šebková

0 11. 19, 2014

Přenechám sazenice Lípy

Ahoj, nevím jestli jsem ve správné kategorii, tak se předem omlouvám jesti je to jinak. Zbyly nám nějaké sazenice lípy a je škoda je nezas…

Zahájil(a) Kubajz

0 4. 24, 2014

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby