Skupiny - Mám Vlastní Semínka, Sazenice (62)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Divoká rajčata

prosím, neměl byste ještě někdo semínka divokých rajčat?

Zahájil(a) Irena Halamova

25 3. 28, 2014
Odpověď od Jarka Kollárová

Semeno žanovca

Dusíkodajný krík do sadu alebo živého plota Rodového statku. dekoratívny, mám 200 semien. Vymením za divoké rajče alebo darujem vážnym záuj…

Zahájil(a) vlado blascak

1 3. 10, 2014
Odpověď od Pavel Ž

Jedlé žaludy

Zdravím, pěstujete někdo něco z těchto odrůd dubů: http://www.nuttrees.com/hybrid.htm ? Chtěl bych nějaké zasadit, tak koukám zda už tady…

Zahájil(a) David Michal

3 2. 25, 2014
Odpověď od QNX

Ví to někdo?

dobrý den, můžete mi prosím někdo kdo to na 100% ví odpovědět na : 1. - jestli se u nás může "pěstovat"  paulownia 2.- jestli je to  vedené…

Zahájil(a) Felisek Felkl

6 2. 2, 2014
Odpověď od Petr Donát

Semienka na sadenie Chenopodium quinoa, cesky Merlik Chilsky

neviete kde sa daju zohnat semienka  na sadenie Chenopodium quinoa, cesky Merlik Chilsky?

Zahájil(a) Maja Janstova

7 12. 9, 2013
Odpověď od PilotPM

Výměna semena / sazenice - jedlé, léčivé ...

Semínka zasílám kdykoli. Sazenice, oddenky a cibulky po oblevě (březen?) K výměně můžete nabídnout i něco co přímo nepoptávám. Přednostně c…

Zahájil(a) Marek Parek

1 9. 2, 2013
Odpověď od Lukáš Rejnek

Bazar - inzerce vašich semen, rostlin a potřeb pro pěstování

Ahoj všem, zrovna jsem narazila na fajn bazárek - inzerce semen,rostlin a potřeb pro pěstování. Jen nahrajete svůj inzerát a je hotovo a po…

Zahájil(a) Sofie

0 7. 17, 2013

Semínka k výměně

Dobrý den, ráda bych od Vás získala semínka planých rajčat a řízky nebo i sazenice pelyňku brotanu. Z toho co sháníte mám jen mangold Lukul…

Zahájil(a) Barbora Kargerová

0 6. 29, 2013

Semena na rok 2013

Mám semena lilku baklažanu a 2 druhu paprik (skleník,venek) možná budou i nějaké rajčata odrůdy z permaland.cz  na podzim uvidíme jestli bu…

Zahájil(a) František Nezbeda

10 6. 26, 2013
Odpověď od Samodiva

Paulownia biomass

Ahoj.   Máme přebytek sazenic biomass k prodeji. akmlesy@seznam.cz   Kdo máte zájem, tak neváhejte.    

Zahájil(a) Karel Malásek

1 5. 19, 2013
Odpověď od Martin Gross

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby