Skupiny - Pěstuji Ovoce (37)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Pěstování jabloní

Koupila jsem a zasadila jabloně "Strýmku" a "Moravskou jaderničku" ...obojí jednoletý špičák...asi 1,2 m vysoký... Jak dále pokračovat při…

Zahájil(a) Magda

17 12. 17, 2014
Odpověď od QNX

Srnci a výsadba stromků

Máte někdo nápad, jak odradit snce, aby si neotloukal lýčí z paroží o kmínky čerstvě zasazených stromků? Rád bych před květnem krom obalová…

Zahájil(a) Martin Gross

46 11. 2, 2014
Odpověď od Martin Horňák

monilióza jabloně

Dobrý den, jsem nováček, zahrádku mám měsíc a v ní i 2 starší jabloně. Jedna (Golden delicios) je zřejmě napadená moniliózou. Ještě podotýk…

Zahájil(a) Pino sol

6 7. 28, 2014
Odpověď od jarda bon jovi

Nemocná slíva

Letos po odkvětu slívy TopFirst se nějak přestaly vyvíjet listy. Na snímku to není dost patrné, ale jsou takové lehce pokroucené, jakoby by…

Zahájil(a) Patrik Stach

31 5. 26, 2014

Slíva

Ahoj, nevíte někdo, jaky ma presny nazev bezna sliva, která roste bezne kolem vesnic (u nas je to na pomezi J a str Cech), ma kulate plody…

Zahájil(a) Jiri_Slama

11 4. 16, 2014

Prodej Muchovníku v Praze??

Ahoj chci se zeptat, jestli nevíte kde by se dal v Praze koupit muchovník? je tu nějaké kvalitní zahradnictví? Díky moc

Zahájil(a) Miloš Möhwald

5 4. 3, 2014
Odpověď od Miloš Möhwald

lis na ovoce

dneska jsem viděl v obi takovej malej lis na ovoce za 5 tisíc a vůbec nevypadal nějak složitě-jenom takovej děravej sud se závitem nahoře.…

Zahájil(a) Andrey Solomin

10 3. 6, 2014
Odpověď od Martin Horňák

Samosprašná třešeň

Jaké máte zkušenosti se samosprašnou třešní? S kterou odrůdou? Díky za vaše podněty :-)

Zahájil(a) Petra Stejskalová

4 11. 6, 2012
Odpověď od Petra Stejskalová

Místo po jabloni

Naše více než stoletá jabloň u domu se rozlámala. Bohužel ji musíme na podzim porazit. Chci místo ní vysadit nový strom - ovšem jaký? Naše…

17 9. 24, 2012
Odpověď od QNX

Tatarova hrušeň a hruškojeřáb

V našem sousedství řádí rez hrušňová, nám postupně zahubila čtyři hrušně, a tak uvažuji o tatarce. Půjde rez i po ní? Má někdo srovnání tat…

14 4. 22, 2012
Odpověď od QNX

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby