Skupiny - Pěstuji Ovoce (37)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Tatarova hrušeň a hruškojeřáb

V našem sousedství řádí rez hrušňová, nám postupně zahubila čtyři hrušně, a tak uvažuji o tatarce. Půjde rez i po ní? Má někdo srovnání tat…

Zahájil(a) Petra Stejskalová

14 4. 22, 2012
Odpověď od QNX

Řez ovocných stromů

Mě by zajímalo, jak je to s řezem stromů. Řezat nebo neřezat? Znám nějaké stromy, které nikdo určitě aspoň posledních mnoho let neřezal, a…

Zahájil(a) Muška

5 4. 6, 2012
Odpověď od Muška

Prunus mume - Japonská meruňka

Ahoj, nevíte prosím někdo, kde sehnat ke koupi sazenice či semínka Japonské meruňky? Nebo nevíte, zda je možné zasadit pecičku z již nalože…

Zahájil(a) Kamča a Peťa Brotánkovi

1 4. 5, 2012
Odpověď od Petra Stejskalová

Kanadské borůvky

pěstujete někdo kanadské borůvky ?V Krakonošově zahradnictví v Kruhu doporučují pul metrovou díru.Do ní igelit a půdu s borůvkama. Ten igel…

Zahájil(a) michaela opočenská

8 4. 4, 2012
Odpověď od tomáš hanák

Růže

Pokračuji v pátrání po keřích, které vydrží suchý svah, ať už velmi slunný, nebo z části zastíněný.  Co růže? Máte někdo zkušenost s konkré…

0 3. 28, 2012

Zimolez - odrůdy

Ahoj, nemáte někdo zkušenost se Zimolezy, které prodávají v Starých odrůdách? http://www.stareodrudy.org/ovocne-stromy/zimolez-kam%C4%8Dats

Zahájil(a) Kamča a Peťa Brotánkovi

8 3. 28, 2012
Odpověď od Marek Parek

Dřín obecný

Plánuji letos výrazně rozšířit rozmanitost keřů na naší zahradě a teď jsem narazila na dřín. Zdá se, že by mohl splňovat dvě - pro mě podst…

23 3. 19, 2012

Pomologie

Rozhlížela jsem se po netu po příručce pomologie, která by mi pomohla uspořádat to málo kusých informací, co mám o ovocných stromech, a naš…

18 3. 17, 2012

Zelená renklóda

Včera jsem měla dlouhý rozhovor se svou tetou o naší zahradě a jako obvykle skončil další položkou v seznamu toho, co v zahradě rostlo, ale…

7 3. 2, 2012

Wood fired fruit dryer

In case anyone is interested, here's what's also going on at PermaLot these days... Drying apples by help of stored solar energy!

Zahájil(a) Pozuruj a jednej - PermaMax

2 11. 20, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby