Skupiny - Praktikuji Permakulturu (66)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Diplomová práce-prosba o pomoc s hledáním vhodného pozemku

Hledám majitele pozemku (využívaného či nově nabytého) v Praze nebo okolí, který by měl zájem vytvořit ve spolupráci se mnou, studentkou ČZ…

Zahájil(a) Anežka Tkáčová

15 11. 18, 2013
Odpověď od Eltariel

Pokus o informativní permakulturní praktikum

Na základě diskuse o kolektivním permakulturním vědomí a na základě pravidla POZORUJ A JEDNEJ jsem jednala a založila blog jako velmi prost…

Zahájil(a) Petra Stejskalová

5 11. 12, 2013
Odpověď od Petra Stejskalová

Kopřivová jícha v říjnu

este mi zbyl koprivovy zakvas od leta. Je vhodny jeste najit ho k nejake zelenine nebo snad i stromu v redeni(1:7+-)?  Mne zbyly ted na zah…

Zahájil(a) Žabátor

4 10. 23, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Kde sehnat kartony na mulčování

Náš zdroj velkoformátových kartonů se sporadickým potiskem je vyčerpán. Tak by mě zajímali vaše zkušenosti se sháněním kartonů. Ve sběrném…

Zahájil(a) Markéta M.

11 9. 2, 2013
Odpověď od Natali Sochorová

Máte zkušenost s návrhem permakulturní zahrady

Ahoj, najde se někdo v okolí Čerčan/Benešova schopný a ochotný pomoct s návrhem a radami při realizace zahrady v permakulturním stylu? Síd…

Zahájil(a) Stanislav Valášek

6 8. 6, 2013
Odpověď od Sego

Agrokruh

Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 28.Březen.2010 v 8:41 PŘI ZPRACOVÁVÁNÍ PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU NA SMÍŠENOU EKOAGROFARMU VE ŠPAŇ…

Zahájil(a) PermaWeb

35 8. 3, 2013
Odpověď od QNX

Určení vlastností/kvality půdy?

Zdravím všechny, ráda bych začala s vytvářením ekozahrady. Zajímalo by mě, jak jednoduše (nejlépe bez laboratoře) zjistím vlastnosti, chara…

Zahájil(a) K Chroust

9 6. 9, 2013
Odpověď od QNX

Kniha Uvod do permakultury

Nasel jsem na FCB - na slovensku pripravuji vydani knihy Uvod do permakultury, fajn kniha, moc dobry. Uvod do Permakultury

Zahájil(a) Lukas Milos

34 3. 13, 2013
Odpověď od mastnacek

Perma na Severni Morave

Ahoj, pokud víte o zajímavým perma projektech nebo lidech na Sev. Moravě, prosim poslat odkaz. Máme chalupu v Jeseníkách s cca 5 tis m2 a k…

Zahájil(a) Ludek Jedlicka

3 2. 28, 2013
Odpověď od Helena

Sháním větší množství kartonů

Ahoj, sháním kartony (okres Přerov) pro pokrytí půdy mezi hnízda vytvořená pro dýně (chci zahlušit trávu mezi dýněmi a potom už si s tím p…

Zahájil(a) Pavel Chodil

14 2. 19, 2013
Odpověď od Marek Parek

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby