Živočichové - Obecně (37)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Ovce - odrena vlna na bocich

Hojte, nemuzu prijit na to co se stalo. Jedna ovce ve stadu ma sedrenou vlnu az na kuzi kousek za zadnima, na bocich. Napadlo me jestli se…

Zahájil(a) mastnacek

15 4. 12, 2014
Odpověď od mastnacek

souziti Romanovske ovce se Zwartbles

Dobrý den, v současné dobe finišuji s oplocenkou a zazemím pro ovečky začátkem jara bychom měli mít první 4 ovčky doma. Mám pozemek pro ov…

Zahájil(a) Hana Rejnova

5 3. 5, 2014
Odpověď od Hana Rejnova

Khaki cambell

Mohl by mi někdo poradit, kde sehnat plemeno khaki cambell? Nejlépe středočeský kraj.

Zahájil(a) Tereza Nováková

0 2. 9, 2014

Dřepčíci a ochrana

Prosím o radu, jak na dřepčíky. Znáte nějakou eko ochranu, třeba jíchu z rostlin? Jak aplikovat? Předem děkuji Marek  

Zahájil(a) Marek Hrdina

9 8. 23, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Daruji kačera Indického Běžce

Daruji kačera Indického Běžce Stáří cca 4 roky. Osobní předání možné v Borohrádku, ulice Čechova č.p. 76. Chudák, kačena mu umřela, tak s…

Zahájil(a) Joelf

0 8. 21, 2013

Daruji kačera Indického Běžce

Daruji kačera Indického Běžce Stáří cca 4 roky. Osobní předání možné v Borohrádku, ulice Čechova č.p. 76. Chudák, kačena mu umřela, tak s…

Zahájil(a) Joelf

0 8. 21, 2013

Sršni a zahrada

Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti se sršni na zahradě? Z mého permakulturně přírodního pohledu na vše živé se snažím vidět pozitiva, ale…

Zahájil(a) Tomáš Man

5 7. 29, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Sháním kuřata - ne z velkochovu

děkuji Pavlína

Zahájil(a) Pavlína Hajnová

4 4. 2, 2013
Odpověď od mastnacek

Máte zkušenosti s biologickou "zbraní" Phasmarhabditis hermaphrodita , na slimáky ?

Zdravíčko , zajímalo by mě jestli někdo zkoušel tyto parazity při boji proti slimákům ? máme jich tu letos neskutečně mnoho , vysbírat je t…

Zahájil(a) tomáš hanák

27 2. 28, 2013
Odpověď od Jaroslav Holoubek

indicky bezec, slepice , mulcovani a alternativy

zdravim ve spolek. neni obdobi mulcovani ale ptam se se ohledne vice veci na jednou. to ze mulcovani v nasich slimakama premnozenych kotlin…

Zahájil(a) drudriger

1 2. 25, 2013
Odpověď od drudriger

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby