Diskuse uživatele Martin Horňák (96)

Diskuse s odpověďmi (94) Odpovědi Nejnovější příspěvky

"popisuju svou osobní zkušenost "

Uživatel Martin Horňák odpověděl 20.1. do bedna s osvětlením pro sadbu zeleniny doma vyrobená.

5 20.1.
Odpověď od Martin Horňák

"sorry, není to elox, ale hliník, původně jsem tam dával odkaz na elox, ale dražší, o…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 17.1. do bedna s osvětlením pro sadbu zeleniny doma vyrobená.

5 20.1.
Odpověď od Martin Horňák

"1m x 2m??? 20 x 2m elox lišta http://www.alunet.cz/hlinikove-profily-standardni/u-p…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 17.1. do bedna s osvětlením pro sadbu zeleniny doma vyrobená.

5 20.1.
Odpověď od Martin Horňák

"tak asi primárně je potřeba vedět spotřebu paliva na dům, což může být kubíků 5, neb…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 4. 30, 2018 do Pěstování palivového dřeva na pozemku do velikosti 1 ha.

2 4. 30, 2018
Odpověď od Martin Horňák

"Takhle to děláme my v Plzni, na domě blízko centra, ulice rušná, funguje to takhle ř…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 2. 16, 2018 do Včely na volno ???.

11 3. 5, 2018
Odpověď od Vlasatej

".....jsem si taky jako čerstvý spermakulturník myslel jak je orba hnus, otočit půdní…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 2. 8, 2018 do Bezorebná metoda s půdokryvnými rostlinami.

13 2. 10, 2018
Odpověď od QNX

"Jo, hraju, jako všichni :)"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 1. 17, 2018 do Úvahy o živote.

142 ve čtvrtek
Odpověď od Milan Šupa

"Tak já dám něco kratšího.... Byl jsem tuhle koukat do sadu a vidím jak mám od myší…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 1. 17, 2018 do Úvahy o živote.

142 ve čtvrtek
Odpověď od Milan Šupa

"marně jsem mezi prezidentskými lístky hledal ten s Babišem, tak nějak nevím teda koh…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 1. 11, 2018 do Úvahy o živote.

142 ve čtvrtek
Odpověď od Milan Šupa

"zaujalo mě moderní PIWI, ale fakt jsem se tomuhle tématu přes rok nevěnoval, tak tře…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 1. 10, 2018 do Permakulturní vinohrad.

74 9. 15, 2018
Odpověď od Honza H.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby