Diskuse uživatele Jiří Danihel (243)

Diskuse s odpověďmi (243) Odpovědi Nejnovější příspěvky

"Mohou. Ale pokud jde o výkon v konzumaci odpadu a rozmnožování, kalifornské a hnojní…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 17.6. do Kalifornské žížaly - Vermikompostování.

65 17.6.
Odpověď od Jan Lambor

"Moč je hlavně kvůli obsahu soli a případným zbytkům léků trochu problematické hnojiv…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7.1. do Kompostovaní moči.

32 7.1.
Odpověď od Jiří Danihel

"Dobrý den Petře, pokud máte v úmyslu moč kompostovat, dejte ji tam klidně hned. V ko…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7.1. do Kompostovaní moči.

32 7.1.
Odpověď od Jiří Danihel

"Katko, ničeho se neboj. Po přečtení všeho, co najdeš o vermikompostování to může vyp…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 10. 15, 2016 do Kalifornské žížaly - Vermikompostování.

65 17.6.
Odpověď od Jan Lambor

"Jasně. Ale bohužel nebudou mít moc velký výkon. Já jsem s nimi začínal. Nasbíral jse…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 3. 20, 2016 do Kalifornské žížaly - Vermikompostování.

65 17.6.
Odpověď od Jan Lambor

"Nesnažím se jen změnit nápis na tlačítku. Jde mi obecně o správné používání slov. Ře…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7. 10, 2014 do Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy.

33 7. 10, 2014
Odpověď od mastnacek

"Marion: Dnešní svět se mi opravdu nelíbí. Přesněji stav lidské společnosti a to, co…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7. 9, 2014 do Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy.

33 7. 10, 2014
Odpověď od mastnacek

"Na to téma jsem už psal mnohokrát na různých místech, ale zkusím to znovu a zase jin…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7. 9, 2014 do Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy.

33 7. 10, 2014
Odpověď od mastnacek

"Vlasatej: Mluvíš mi z duše. Dodal bych snad jen jedno. Pokud bych chtěl někomu vysvě…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7. 6, 2014 do Přátelé, nepřátelé, soukromé zprávy.

33 7. 10, 2014
Odpověď od mastnacek

"Neon Proto: Hnůj se musí opravdu dávat pod rostliny (třeba brambory). Čpavek v něm d…"

Uživatel Jiří Danihel odpověděl 7. 2, 2014 do Hnojeni bez zaryti do pudy = unik cennych latek?.

41 9. 18, 2014
Odpověď od Roman Tichý

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby