Partnera pro život v divočině...

Prohlédnuto: 3803 x

Přílohy:

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Iveta M.: Z toho si nic nedělej. To s míčem jistě pochopíš při své první cestě na severní pól :-)

Ahoj Šárko, jsem na permawebu první den ani nevím jak to tu funguje a jestli to mám správně všecko nastavené :-) jak si vlastně představuješ takový život? Zatím se měj hezky.

Marek Bárta říká:

já bych na to vybírání dokonalé odrůdy moc nespoléhal...stejně se nedá zaručit,zda se ujme..

..a pak taky záleží na péči:-)

No Marečku to je slovo do pranice...O té péči to totiž je...Haleyuah slovo muže zaznělo...!!!:)

Já taky...!!! Divocha co by mě ale s láskou, pochopením a trpělivostí učil jak v divočině žít a přežít........přece jen jsem byla Vesmírným záměrem vedena svítit a bourat babylon uprostřed babylonu a tak jsem tedy hold bojovnicí z města...kráčejíc zpátky "domů"...ono sundávat pouta není nic jednoduchého pro mamku s dítětem...to chce  podporu CHlapa s velkým CHáááá.....:)

Propo Martine a Marku...tisíce slov a zbytečných...nemáte tu spíš někde svoje fotopodobizny? :)

no vida,že to někdo čte celé :-)

Yanitka říká:

Marek Bárta říká:

já bych na to vybírání dokonalé odrůdy moc nespoléhal...stejně se nedá zaručit,zda se ujme..

..a pak taky záleží na péči:-)

No Marečku to je slovo do pranice...O té péči to totiž je...Haleyuah slovo muže zaznělo...!!!:)

Mám. Ve fotkáchna facebooku a tady, v diskusi.  Focení mám rád, ale sám se fotím nerad. :-D

Jedna z fotek na fb:

jablon svatebna

k tem odrudam. treba myslet na par veci. dobra skladovatelnost, taky musi bejt plodnost ale ne moc aby se nepolamali vetve. taky jde o barvu plodu mam rad cervensi odrudy.

k plodum este aby byli sladke a ne kysele, znam nektere odrudy na pohled krasne baculate ale ve vnitrs zaplesnivele a ne moc chutne .

taky jde o to kolik to veme zivin, malo ci moc. taky jde o to jak je odruda narocna jestli ji treba hlidat denne nebo jednou za tejden nebo vubec.

taky jak je nachylna na zimu to je dost dulezite

a taky jestli je proutek ohebnej kdyz je mladej jak je tvarnej

taky je treba myt na mysli do jake miri se snasi z jinima druhama a dorudama to je pro permakulturisty taky dulezite

a taky tvarove  jestli neni moc kosata a rozplacla ale zase aby nebyla jen jedna vetev a par haluzek aby byla dobra na oko.

tod jablon svatebni

Sice už to tady nějakou dobu spí, ale já se přidávám, že nějaký muž by se alespoň do mírné divočiny hodil... Potřebuji ho jako vstupenku (lehce žertuji) na jedno skvělé místo, kde se začíná rozvíjet, pomalu a lehce, permakulturní projekt...  :)

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby