Ahoj všetci,

neviete mi prosím poradiť s týmto problémom? Minulý rok som mala veľkú úrodu jahod a rajčat, ale plody napriek krásnej farbe boli málo sladké. Ako sa dá ovplyvniť resp.zvýšiť cukornatosť plodov? Nikde som o tom nič nenašla. Pozemok je takmer celý deň oslnený-JZ/až do večera naň svieti slnko. Rastliny sú pravidelne prihnojované organo-bio-minerálnymi hnojivami/jícha, ovčí hnoj v peletkách, Kristalon plod a kvet. Nerozumiem, kde je chyba. Ktorý prvok vlastne ovplyvňuje cukornatosť v plodoch? Ďakujem za všetky odpovede.

Prohlédnuto: 386 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Cukornatosť sa získava v posledných štádiách dozrievania plodov, takže na to bude mať vplyv okrem iného ako rýchlo plody dozrievajú, teda hlavne počasie. Ak je veľa zrážok a súčasne veľa slnka, plody dozrievajú rýchlo a nestačia vyzrieť aj chuťovo. Minuloročné počasie nedovolilo napr.hroznu na veľkom území Slovenska vôbec dozrieť. Ja by som sa ale na toto nepozeral ako na problém. Problém je z môjho pohľadu, že vyžadujeme čoraz sladšie a chuťovo výraznejšie plody. Na to potom reagujú napr.šľachtitelia so všetkými dôsledkami, pričom takmer žiadne plané ovocie nie je v našom pásme tak sladké, ako šlachtené. Eliminovanie kyselín a horčín v strave má potom svoje zdravotné dôsledky.

málo dusíku,určitě

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby