Zdravim,

existuje nejaky e-shop, ci proste obchod kde clovek muze nakoupit bezne potraviny ve vetsich balenich[ryze, lusteniny, obiloviny, caj, atd. proste takove ty bezne zakladni potraviny]? 

diky za tipy

[pokud se to tady uz nekdy resilo, tak se omlouvam za lenost, nemuzu si pomoct]

Prohlédnuto: 1369 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

diky

Matěj Valenta: kdybysi chtěl mohli bychom vzít např luštěniny napůl . C.life i pro-bio je mají po 25kg-aby se člověk dostal na dobrou cenu a to já nesním ani za rok :) vdyštak se ozvi :)

Velkospotřebitelská balení najdete v nabídce každého velkoobchodu potravin, zagůglujte, přivezou. Mimoto je prima jezdit po kraji s očima otevřenýma, poznamenat si, kde co roste, optat se místních, kdo to obdělává a domluvit se s ním. Pak při sklizni hurá za kombajnérem = nejlevnější nákup.

Přidám dotaz: Když jsem se díval na VO balení ořechů (vlašské, lískové, mandle, kešu, pistácie atd.) a sušeného ovoce, tak byly velké balení za stejnou cenu jako malé balení (v přepočtu), abych dosáhl na lepší cenu, tak bych musel nakoupit nad 5 000 Kč. Takové množství sním za hodně dlouho... Máte nějaký tip na sušené oříšky a sušené ovoce? Díky.

Je to úplně stejná cena jako ve zdravé výživě a bio tam nemají, to je samozřejmě ještě dražší.

Stanislav Šulc říká:

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby