Kanál uživatelů pro komunikaci s adminy....

Prohlédnuto: 1056 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj,
z permawebu mám velkou radost, ale vadí mi jedna věc - chodí mi od vás spamy od podovdníků, kteří tvrdí, že mi přidali komentář k profilu, jenže ten neexistuje (komentar).
Mate dostatecnou ochranu registrace? Nezvpominam si, jestli jsem byl nucen pouzit captacha a podobně...
Díky Martin
Také jsem dostal ten mail (spam). Uživatele jsem smazal a nahlásil jako spamera. Proto již neexistuje. Příště o tom budu informovat ve fóru (vytvořím pro to nové téma)

Registrace má ochranu captacha.

Existují tu nějaká pravidla nebo něco podobného?

Všimla jsem si, že je tu nežádoucí spam, jak je to s komerční reklamou, je povolena a pokud ano, musí být jako reklama deklarována? Jak mnoho se ctí zakladatel vlákna, může mu někdo do vlákna vložit další otázku a tím vlastně vlákno "zabít", takže vlákno je o něčem jiném a zakladatel se odpověď na svou otázku nedozví? V několika případech tu jsou i osobní výpady místo argumentů, je to zde přípustné?

Ráda bych měla jasnou představu v jakém prostoru se pohybuju, protože na tom závisí kromě jiného i míra mé důvěry a intenzita mých aktivit. Například když tu někdo napíše "doporučuji to a to" zdali a jak mnoho je prověřován anebo to může být jakákoliv skrytá reklama.

Ivana Paukertová: Ty máš zase zájem dělat vrchní cenzorku, že?  :-)

Ty jsi admin?

Ivana Paukertová:  Pravidla užívání jsou uvedena v odkazu "Podmínky služby", který je uveden v pravém dolním rohu stránek PermaWeb. V historii PermaWebu bylo několik verzí těchto pravidel. Současná verze ošetřuje spíše obecně právní rámec těchto stránek. Pak je tu stránka "Vize PermaWebu", která obsahuje některá základní ustanovení.

"Spam" a "reklamní sdělení", nevím sice, které máte konkrétně na mysli ale PermaWeb je do určité míry tolerantní k prezentaci podnikatelské činosti členů PermaWebu. Jedinou podmínkou je, aby to bylo vkusnou formou a tématicky relevantní. To co je vkusné nebo už nežádoucí rozhoduje správce. To, že je PermaWeb do určité míry tolerantní k propagaci, je určitá forma jak lze napomoci vzniku a rozvoji podnikatelských aktivit v oborech, které jsou v souladu s tématickým zaměřením PermaWebu.

Ohledně vláken a fóra obecně. Ano, tady je určitě velký prostor pro zlepšení. Současný stav odpovídá současným časovým možnostem správce stránek. Také hraje velký vliv, že systém na kterém je PermaWeb provozovám má velice omezené možnosti jak fórum spravovat.

Permaweb:

Děkuji za odpovědi. Otázku o reklamě a spamu jsem položila obecně, nicméně jeden příspěvek odpovídající definici skryté reklamy se tu dá najít. Ještě mám jednu otázku: uživatel QNX mi zde v tomto vlákně odpovídal. Opravdu patří mezi administrátory těchto stránek?

Ivana Paukertová: Děkuji za odkazy. Ne, uživatel QNX není administrátorem.

Permaweb:

Při troše hledání se dá prokázat nepochybná spojitost uživatele který příspěvek napsal s firmou která poskytuje internetový marketing. Na druhou stranu by ten odkaz možná mohl být užitečný, ale to jsem blíže nezkoumala. Až ten příspěvek vyhodnotíte tak by mě zajímalo kterému úhlu pohledu dáte přednost.

Dobry den,

v sekci akce se objevuji jiz "prosle" akce. Nasledkem muze mit nahodny navstevnik pocit ze tento web je mrtvy, neaktualizovany.

Neslo by to ocistit, aby se tam ukazovalo jen to co bude?

Diky Jardis

Jaroslav Holoubek: Ty akce nejsou ani tak prošlé ale byl u nich nastaven velký časový rozsah, což akci nebo skupině akcí zaručovalo dlouhodobou viditelnost. V některých případech se jednalo vědomé zneužívání systému. Dříve jsem to příliš neřešil,  částečně z toho důvodu, že systém, který používáme na těchto stránkách má velké omezení do možnosti nastavení jak podobným věcem předcházet a také proto, že dříve těch akcí nebylo tolik. Nicméně od teď budu rozsah podobných akcí zkracovat aby neblokovali prostor jiným akcím.

Coz takhle udelat kategorii, ktera by slouzila k nabidce a poptavce po pujcovani veci? Nap. ja mam ted furu jablek ale nemam lis na ovoce, takze bych v tehle kategorii budto vyhledal nekoho kdo lis ma a nabizi pujceni, nebo bych zadal poptavku... Je to dobrej napad, nebo je to blbej napad, nebo jakej je to napad?

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby