Kanál uživatelů pro komunikaci s adminy....

Prohlédnuto: 991 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Nápad je to dobrý ale problém je, že systém který používáme pro provoz těchto stránek má velice omezené možnosti co do nastavení a přidávání dalších funkcí. Fórum umožňuje vytvářet kategorie ale problém kategorií je, že lze nové diskuzi přiřadit pouze jednu kategorii a to málokdy stačí. V tomhle směru jsou lepší štítky, každé nové diskuzi lze přidat několik štítků (např. sháním,půjčit,ovoce,jablka,lis, ...). Uživatelé na přiřazování štítků zapomínají a tak je tam doplňuji ručně (většinou v tom mám značný skluz) ale i tak jsou štítky poměrně dobrý způsob jak tématicky prohledávat tento web. Takže jediným, způsob, který mě teď napadá je přidat klíčové slovo "Půjčit" na seznam štítků.

Ahoj, velice drobny az zbytecny prispevek. Ale az nekdy nebude za dlouhych zimnich veceru co delat...

Jiz nekolikrat se mi stalo, ze jsem se pokousel dostat na Hlavni stranu klikanim na tu kyticku a napis PermaWeb nahore na strance.
Asi jsem si na to navykl na jinych webech a je to naprosto nedulezite, spis jen drobny zlepsovak.

JInak se mi PermaWeb moc libi.


Hezky den.

Jardis

Ahoj, takže něco jako skupiny podle krajů (Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, ...), kde bylo možné plánovat setkání?

Dá se někde nějak přidat určité téma/vlákno k oblíbeným/sledovaným? 

Dál by mi to vyhovovalo, kdyby výsledky hledání byly nějak strukturované, např. by vyběhlo:

Fotografie:

Blogy:

Témata:

atd.

 vždy s uvedeným počtem odkazů v závorce. Pak by si mohl člověk vybral, v čem chce hledat; takhle prohledávat 17 stran výsledků, to je o nervy.

Díky!

Omlouvám se pozdní odpověď.

Diskuzní vlákno se dá sledovat kliknutím na odkaz "Sledovat – Poslat email, pokud mi někdo odpoví" v patičce diskuzního vlákna. Jiný způsob neznám.

Strukturované výsledky vyhledávání by byly krásné, ale systém, na kterém provozujeme tyto stránky to bohužel neumožňuje.

Ano, ty e-maily mi chodí. Mám toho plnou schránku a nedá se v tom kloudně orientovat.

Např. na  diskusním serveru okoun.cz lze přidat vybraná témata (kluby) do oblíbených. Uživatel pak možnost nahlížet do sekce "Oblíbené kluby" a "Oblíbené kluby s novými [odpověďmi]". To se nedá zařídit? 

Tohle je pro uživatele dost nepohodlné.

Bohužel se to v současném systému zařídit nedá. Možná nějaká budoucí verze sytému to umožňovat bude.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby