Zdravím všechny :-), již dlouhou dobu - asi 4 roky -  se snažím pro sebe a mé děti najít vhodné zázemí. Mám představu o bydlení někde na samotě, či na polosamotě. Jedná se mi hlavně o to, abychom si mohly zajistit svou zeleninu, ovoce, vypustit naše kočky, dokoupit kravičku a koníka. Starší syn je dřevorubec, dcera studuje zemědělství. Ráda bych klidně i ,,jen,, pozemek s vyhlídkou toho, že bychom tam svépomocí zrealizovali sen v podobě domečku ve stylu hobitích domků. Pokud o něčem víte prosím  nabídněte. Děkuji. Nejlépe podhůří Orlických hor.

Prohlédnuto: 1297 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Díky za nabídku, hledáme jen samotu. Bez přímých sousedů. Díky. El

Martin Šmíd říká:

Zdravím, ještě hledáte? Nabízí se chalupa u Vsetína. Je to polosamota s č.p.37 Horní Jasenka. Vhodné k založení permazahrady i bydlení.Všechno je na dohodě. Tady posílám kontakt martassmid@volny.cz

Dana říká:

Taky hledám už pár let místo pro vytvoření permazahrady s bydlením v Beskydech nebo na Valašsku. Tam kde se dá stavět, jdou bohužel částky do milionu.

Ahojky, pozemek je určitě dobrá investice. Nějaký velký pěkný plácek někde u lesa by se určitě hodil. S tou stavbou hobitího domků je to super nápad. Ještě bych možná zkusit i nějakou firmu, které se tím zabývá, mohla by to pro ně být docela výzva. Znám pár firem, které dělají netradiční stavby, třeba by je to zaujalo. Za mě teda doporučuju tuhle

Ahojky, pozemek je určitě dobrá investice. Nějaký velký pěkný plácek někde u lesa by se určitě hodil. S tou stavbou hobitího domků je to super nápad. Ještě bych možná zkusit i nějakou firmu, které se tím zabývá, mohla by to pro ně být docela výzva. Znám pár firem, které dělají netradiční stavby, třeba by je to zaujalo. Za mě teda doporučuju tuhle

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby