Jaké jsou vaše pocity těsně po kurzu? Já se "pasu" na bříze, denivce, fialce a tak a hlavně jim to vždycky předem sdělím a poděkuju...dřív jsem to nedělala a určitě se to má....je mi fajn. Moc vás zdravím.  Ivana

Prohlédnuto: 95 x

Odpovědi do této diskuse

Ahoj všichni, no tak moje pocity bych nazvala asi návratem ke kořenům. Doma revoluce ve stravování, absolutně se mi nechce dělat byznys, v hlavě mi jede film o mém ideálním pozemku, prostě síla. Celkově se držím na nějaké vyšší energetické hladině a už se mi vůbec nechce z ní dolů. Na okolní rušný svět házím bobek a vůbec se nenechám ničím vytočit. Asi takhle je to u mě:))
Ahoj Ilono a všichni. Perfektně jsi vystihla i mé další směřování. Dnes nad ránem mi konečně došlo, cože vlastně budu těch zbylých pár let do důchodu dělat. Jupííííí. Do důchodu s úsměvem a permakulturně....dík vám všem. :@) Ivana
Ahoj, konečně jsem se dostala k registraci tady na permawebu a doufám, že se naše skupina ještě zvětší....Já se cítím úžasně ještě teď, tj. týden po, spousta věcí co mě dřív vytáčela už mě nebere a prý ze mě lidi cítí pozitivní energii .-)))))).
Musím teď rychle udělat projekt zahrady, už je skoro pozdě na výsadbu, ale u nás v horách vše nastupuje trochu pomaleji.
Mějte se krásně a snad se uvidíme u Seppa.
Martina Š.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby