Pavlína Božková
 • žena
 • Vrchlabí
 • Česká republika
 • Blogové příspěvky
 • Diskuse
 • Akce
 • Skupiny
 • Snímky
 • Fotoalba
 • Videoklipy

Přátelé uživatele Pavlína Božková

 • lukas sejkora
 • Jakub Kratochvíl
 • Jaroslav Svoboda
 • Stanislav Šulc
 • Miloš
 • Zuzana Saifrová
 • Jana Lengyelová
 

Stránka uživatele Pavlína Božková

Nástěnka (11 komentářů)

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

V 16:30 11.Prosinec.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...

Ahoj Pavli,

posílám pozdrav ze zasněženého Ústecka. Dnes byl krásný den, byla tady víc jak půl hod. krásná duha, přitom vůbec nepršelo.  Měla jsem velkou radost, protože to je brána do dalšího nastávajícího období :-). A konečně je čistý svěží vzduch. Malujeme tu ložnici, to "nejlepší" nakonec. Do Lánova ke švagrové pojedeme 28.12., dorazíme brzo odpoledne, přespíme a 29. okolo oběba pojedem zpátky. Moc ráda bych Tě viděla, tak kdybys chtěla a měla čas, mohly bychom se sejít, třeba někde přímo ve Vrchlabí. Vyhovovalo by mi to nejlíp 29. dopoledne, ale záleží taky na Tobě, jak budeš moct.

Měj se krásně, Lenka 

V 19:02 3.Prosinec.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ještě jsem se chtěla zeptat, jaké odrůdy zpravokořeňuješ?
V 19:01 3.Prosinec.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
díky za psaní :-). Asi jsi musela škytat, protože jsem na Tebe poslední dny myslela, že Ti napíšu. Byla jsi rychlejší :-) Na stránky jsem dívala, jsou moc hezké - příjemné na pohled, přehledné a srozumitelné. Jsi šikulka, jako vždycky. Tady máme taky pěkně nasněženo, asi 15 - 20 cm, u vás je určitě víc. Taky jsme se s Péťou (syn) domlouvali, že bychom mohli na běžky o víkendu. Uvidíme ještě podle počasí, ve velkém mrazu by se mi asi nechtělo, ale on mne moc nenechá zahálet.
Webové stránky mám taky rozpracované, dělá mi je syn kolegyně z kanceláře, za 6 tisíc. Mám www.zdravezahrady.cz, až budou hotové, tak písnu. Dělá to při studiu, už má zkušenosti a viděla jsem od něj nějaké a líbily se mi. Teď pracuju na logu - maluju si sama obrázek, a ještě si nechám udělat vizitky a reklamu na auto.
Mám už svůj foťák a učím se fotit, k mému překvapení mne to dost baví.
"Dětský" pokoj už máme taky hotový a příští víkend jdeme na tu ložnici. Už se těším, až to bude vše uklizené, protože jsou po bytě tak různě poskládané věci. Kupujem si novou postel a matrace, moc se těším na poležení. A hlavně Petr, toho dost bolí záda. Dočetla jsem "Hubenou mrchu", je tam spoustu dobrých informací, ale někde je to dost nadsazené a drsně psané (pasáž o jatkách jsem moc nečetla...). No musí si z toho člověk vzít to potřebné a na některé lidi by to asi jinak tolik nebůsobilo.
Knihu od Seppa mám rozečtenou. Stále mám nějak problém se do práce víc zabrat - odkládám práci na těch webových stránkách, atd. Doma pořád někdo je a nemůžu se soustředit, tak jdu třeba prát, vařit, adt. Co se týká prodeje pozemku, vše potřebné už mám u Yvony v realitce, tak uvidíme.
Mezi svátky pojedeme do Lánova ke švagrové, možná tam i přespíme, tak bych Tě taky ráda viděla, jestli nebudete mimo. Ještě nevím přesný termín, Petr bude mít dovolenou, dám včas vědět.
Měj se krásně, přeju hezkou lyžovačku :-), Lenka
V 12:29 8.Listopad.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
to je úžasné, jak pokračuješ se svou novou prací :-). S tím Španělskem je to škoda, ale určitě to má zase svá pozitiva, že tu zůstáváte. Podzim a zima v Krkonoších jsou také nádherné.
A díky za tip na knihu a hlavně za to, že jsi mi připomněla, abych se zas posunula. Protože teď jsem zas nějaká unavenější, chybí mi sluníčko a energie do života. Skoro jsem nechodila na ty moje ranní procházky a to chybí. V práci dám teď oficiální výpověď, takže do konce roku to skončím úplně. Nové "kšefty" už neberu, přesměruju je na kolegyni. Ale pořád jsou věci, které musím vyřídit a bere mi to sílu na to podstatné. Také jsme minulý víkend dělali celý nový pokoj dole v přízemí - odtapetování, vyspárování, malby, nějaký nový nábytek, atd. a ještě nás čeká další pokoj a ložnice. Ale zas to bude čisté a energeticky čistější, což je taky potřeba :-).
S pozemkem je to tak, že mi paní spolumajitelka volala, že oni s bratrem by s tím souhlasili, ale ještě se musí domluvit se synovcem z Ostravy. Tak jsem začala jednání o prodeji toho našeho pozemku u dálnice, zatím mám dohodu s tetou, že to můžu nabízet k prodeji celé, ale nebylo to jednoduché, strejda prudil a chtěl to překazit. Tento týden pojedu pro papíry na katastr a jsem domluvená s dobrou známou z realitky. Tak doufám, že to vše klapne. Na koupi tamtoho pozemku bychom peníze měli, ale na další úpravy (oplocení, terénní úpravy, jezírka, cesty, atd.) už ne. A nechtěla bych, aby to skončilo dřív, než začne.
Na středu jsem domluvená s jedním klučinou na schůzku kvůli webovým stránkám Dívali jsme se na to doma, některým pojmům vůbec nerozumíme, co po nás chtějí. Tak radši s odborníkem.
Měj se krásně, myslím na Tebe i na všechny,
pa Lenka
V 16:17 11.Říjen.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
díky za pochvalu, snažím se, ale jde to pomalu. Vidím, co je toho ještě přede mnou. Dnes jsem řekla v práci, že budu končit, a cítila jsem, jak se uvolňuje energie pro mou další cestu :-).
S tou procházkou se psem o samotě máš pravdu, má to úplně jinou sílu.
Teď jdeme měřit naši zahradu, chci tam něco dosázet a udělat nějaké úpravy. Doufám, že také ještě stihnu objednat něco od Radima.
Měj se krásně, užívej sluníčka a procházek v přírodě :-)
Lenka
V 22:17 8.Říjen.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
díky za tipy na osobní rozvoj :-)
Začala jsem tou zdravou výživou, je to konečně ucelený a srozumitelný systém "jak na to a proč", Jen mám trochu obavy do toho jít teď na zimu naplno, takže začínám postupně, víc syrové zeleniny a ovoce a občas do žaludku přidám něco vařeného a nezdravého. Abych ten absťák neměla tak úplně natvrdo. A dnes jsem si objednala tu knihu "Svět bez hranic"., moc se na ni těším.
Ty pojedeš na ten seminář k Radimovi Peškovi? Má tam opravdu zajímavé rostliny.
A jak se máš? Budete od něj teď na podzim něco objednávat?
Přeju krásné sluníčkové dny
Lenka
V 11:45 23.Září.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
moc děkuji. Ta knížka je jiná, než mám.Taky jsem byla dnes ráno na svižné procházce, teď je mi podstatně líp. Ještě včera jsme byli v Praze s Péťou na promoci, tak to byl náročný celý den a v té Praze je to pro mne ještě horší, než v Ústí. Odpoledne budem sklízet nějaká jablíčka a taky řepík a oříšky. A už sušíme doma plný košík šípků. Ta sušárna na ovoce s topením dřevem by se teď hodila :-). Tady u nás je nádherně, úplně modrá obloha. Jen v noci se tady stala nepříjemná příhoda, do nádrže pod okapem spadl srneček. Šli jsme ven, že ho vytáhneme, ale než jsme došli pár kroků z terasy, tak se dostal ven sám. Otevřeli jsme pak vrátka na zahradu, ráno už tam nebyl a ani krev nikde nebyla, jen chlupy. Tak se z toho snad dostane a bude v pořádku. Přišel asi od sousedů přes terasu.
A jestli počasí dovolí, tak bychom chtěli jet na ty kola na Flájskou přehradu. Je to v Krušných horách, přibližně nad Chomutovem a je tam nádherně.
Měj se hezky, ať Ti sluníčko svítí, pa
Lenka
V 13:52 21.Září.2010, uživatel Lenka Hadrabova řekl...
Ahoj Pavli,
díky :-), taky jsem to šla radši hned udělat. Našla jsem tu knížku, jsou tam cviky na oči i barevné tabulky s výraznými barvami různývh obrazců. Jen jsem teď v práci, tak nevím přesný název, ale autor má 2 příjmení. Včera jsem byla chvíli v Ústí a byla jsem pak naprosto vycucnutá bez energie. Prostě příroda je nejlepší.
V 9:19 20.Září.2010, uživatel Jana Lengyelová řekl...
Ahojky Pavli,
tak znova hlásim šťastlivý návrat domou. Tentokrát som vlak stihla s prehľadom. Na stanici som bola už 2 hodiny pred odchodom vlaku, nechcelo sa mi veľmi chodiť po Prahe. Zrazu na mňa pôsobila cudzo, pochmúrne a bolo mi akosi smutno. Chýbala mi v nej príroda a ticho. Vo vlaku som sa celkom dobre vyspala a zo stanice som šla rovno do práce. Tak som už tu a ťukám do počítača. Teším sa, až naozaj prídem domov, zložím tašky a vyložím nohy na stôl. Vychutnám si voľno a pustím sa do tej knižky. A samozrejme si objímem dieťa a vyšolichám psa. Huráááá.
Maj sa krásne a šťastne a teším sa na naše ďalšie spoločné fungovanie.

Janka :-)
V 13:51 27.Srpen.2010, uživatel Jana Lengyelová řekl...
Ahoj Pavli,
prosim ta uz pracujes na projekte? Ja som pomaly zacala a mam momentalne problem so zakreslenim meranych bodov na vykres. Je to vsetko dost nepresne. Chcela som sa ta opytat, pamatas si, ked sme merali Sv. Jiri, kde priblizne prechadzal prasecakom? Mne sa zda, ze prechadzal na mieste jeho vychodneho rohu. Podla merani mi ale na vykrese linia pretina skor zapadny roh. Ide ale o to, z akeho bodu pri merani vychadzas na vychodnej hranici a ten je imaginarny. Tiez mi uplne lieta to ohniste. Malo by sa nachadzat blizko uzloveho bodu, kde sa Sv. Jiri pretina a mne vychadza ohniste o hodny kus vlavo od linie. Mam na to zlost, je to vsetko take odoka. Pamatas si, kde sa realne ohniste nachadzalo? Bolo to priamo na uzlovom bode alebo o maly kusok v pravo, ako to mam zakreslene v zosite?
Dakujem ti velmi pekne za odpoved.
Janka
 
 
 

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby