Hledáme pozemek na ekospolečenství léčivé zahrady

  1. Přátelé, hledáme vhodnou půdu k hospodaření, alespoň hektar. Rozhodli jsme se vytvořit prostor, který uživí nás i ostatní ve společenství. A k tomu potřebujeme půdu, třeba i jen k pronajmutí a později k odkoupení. Rozhodli jsem se konečně vejít do prostoru léčivých zahrad.
  2. Pokud někdo víte o nějaké možnosti, nemusí být nutně jen v blízkém okolí Slatiny u Bílovce, kde nyní žijeme, budeme rádi za tipy.
  3. Jde nám spíše o zdravé místo, kde by se dalo žít a do budoucna společně více a více investovat ve smyslu vybudování eko-společenství. Také a hlavně hledáme lidi, kteří by měli zájem o projekt léčivých, soběstačných zahrad a chtějí se dozvědět více.  Koho to zajímá, pište do zpráv.  Zároveň, pokud vás napadne vhodná stránka, skupina pro sdílení, sdílejte, prosím. Díky.

Prohlédnuto: 113 x

Komentář přidal(a) Jindra Notek dne 30.Srpen.2017 v 21:56

Ahoj Marie,

vlastnim polnosti a les v Tabore, mestska obec Horky a premyslim co s tim zapocit. Momentalne pobyvam u Pacifiku. Jsem velice kamaradsky typek, ktery inklinuje k Intentional Communities (ic.org), damanhur.org, shareable.net, OpenSourceEcology.org, digital economy,..... a miluji slusne lidi,,....

Preji zajimave dny,

Jindra

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby