TOTÁLNÍ ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ LÉČIVÝCH BYLIN V EU OD 1. 4. 2011

NA www.ecogaia.com JSEM SE MIMO JINÉHO DOČETL, ŽE FARMACEUTICKÁ LOBBY PROSADILA TOTÁLNÍ ZÁKAZ PRODEJE LÉČIVEK V ZEMÍCH E.U... JE TOTO VŮBEC JSOUCNÉ...??? ŽE AHN ( ALLIANCE FOR NATURAL HEALTH ) PODALA UŽ PROTEST A ŘADOVÍ OBČANÉ SE PRÝ MÁME OBRACET NA NAŠE ZÁSTUPCE V EU...KTERÝ Z TĚCH PARAZITŮ TO ALE JE...???!!!

Prohlédnuto: 846 x

Komentář přidal(a) QNX dne 2.Prosinec.2010 v 15:58
No a co? Tak se nebudou prodávat "medicinal products", ale produkty technické, okrasné, vonné, ochucující, barvící a co já vím jaké krycí názvy to všechno dostane. Tohle je ohrožením pro podnikatele produkující komerční produkty ve velkém. Bábu kořenářku nebo zahrádkáře za to snad nezavřou (ale přiznám, že jsem to nečetl a číst to nehodlám). Žárovka už se nám také vrátila v podobě "malého topného tělesa" :-) i když ji EU zakázala. Těch pár let než se EU rozpadne to snad nějak přečkáme.
Komentář přidal(a) Jan Halík dne 5.Prosinec.2010 v 23:38
Doufám, že kultura používání léčivých rostlin aznalostí o nich nezanikne, bohužel jsme manipulováni jako nesvéprávní jedinci do nějaké společnosti s přesnými pravidly a předpisy pro každý detail, kde nemají místo alternativy. Tím se EU společnost myslím dost znevýhodňuje a zbytečně komplikuje a pospěje ke společenské degeneraci.
Komentář přidal(a) QNX dne 6.Prosinec.2010 v 1:05
Jan Halík: třeba to povede k větší jednotě a spolupráci v undergroundu a podaří se vytvořit paralelní alternativní společnost :-)
Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 6.Prosinec.2010 v 9:22
volal jsem pro informace na ministerstvo zemědělství a tak že prý něco slyšeli...co tam ti padouši vůbec dělají, krom nasírajících kontrol u farmářů...???
Komentář přidal(a) Romana SM dne 7.Prosinec.2010 v 10:02
Tady je odkaz, kde jsou k tomu informace, je tam i směrnice v češtině
http://www.symbinatur.com/-tiskova-zprava-12.html.
O takových věcech se člověk dozví jen náhodou, ale spousta blbostí se na nás valí ve zprávách, je to smutné ...
Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 7.Prosinec.2010 v 10:21
TAK JSEM DOSTAL INFORMACI, ŽE SE ZÁKAZ BY NEMĚL VZTAHOVAT NA BYLINY KTERÉ SE PRODÁVAJÍ JAKO POTRAVINA ČI JAKO DOPLNĚK STRAVY...PRÝ TO JE HLAVNĚ NÁMÍŘENO PROTI LÉČIVKÁM Z ČÍNY ČI INDIE...NO UVIDÍME, CO Z TOHO VYLEZE...TRADIČNÍ PĚSTOVÁNÍ LÉČIVEK A JEJICH NÁSLEDNÝ PRODEJ BY TO SNAD PRÝ NEMĚLO OHROZIT...ZARÁŽÍ MĚ ALE TO, ŽE SE O TOM VCELKU NIKDE NEDISKUTOVALO...!!! SEM TAM NĚJAKÁ ZPRÁVA V TISKU A ŠLUS...TAK NIKDO NIC NEVÍ KONKRÉTNÍHO A NA MINISTERSTVU ZEMĚDĚLSTVÍ TAKÉ HRAJÍ MRTVOU LIŠKU...
Komentář přidal(a) Taťána Brisudová dne 8.Prosinec.2010 v 23:09
..a já myslím,že se to musí být jen aprílový vtip..
Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 9.Prosinec.2010 v 9:35
uvidíme, co na nás vytasí v tom dubnu...a co všechno ještě zakážou...!!! ale věřím, že se to zase nějakým způsobem obejde...jako s tou klasickou žárovkou...
Komentář přidal(a) Simona Pavlů dne 21.Únor.2011 v 11:46
Tady se dá ta petice proti zákonu podepsat: http://www.causes.com/causes/529778
Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 21.Únor.2011 v 18:05
TO MUSÍ BÝT ZROVNA JEN V ANGLIČTINĚ...??? JAK MÁM CO PODEPSAT, KDYŽ SE ANI NESNAŽÍ TO PŘELOŽIT DO VÍCE JAZYKŮ...!!! ASPOŇ DO TĚCH NEJVÍCE POUŽÍVANÝCH...!!! RFÁD BYCH PODEPSAL ALE NEVÍM JAK A PRVNĚ BYCH SI TO RÁD PŘEČETL CO VLASTNĚ PODEPISUJI...!!!

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity PermaWeb!

Přidejte se ke komunitě PermaWeb.

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby